روش ارسال


روش ارسال سفارشات:

ارسال سفارشات در ماهسون به دو روش پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و پست سفارشی  انجام می پذیرد. بدیهی است انتخاب ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می‌گردد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و مزون ماهسون مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.

همچنین لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید و به منظور سهولت در دریافت سفارش از مامورین پستی کارت شناسایی را همراه خود داشته باشید.

 پست پیشتاز: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز در شهر تهران ۳الی ۴روز کاری و در سایر شهر‌ها۳الی ۵روز کاری می باشد.

پست سفارشی : زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز در شهر تهران ۳الی ۴روز کاری و در سایر شهر‌ها۳الی ۵روز کاری می باشد.

پست پیشتاز: هزینه ارسال سفارشات به سراسر کشور از جمله شهر تهران توسط پست پیشتاز مبلغ 45هزار تومان می باشد.

پست سفارشی : هزینه ارسال سفارشات به سراسر کشور از جمله شهر تهران توسط پست سفارشی  مبلغ 35هزار تومان می باشد.

برخی از کالاها  ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز و یا فقط از طریق پست سفارشی ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه پرداخت به اطلاع کاربر می‌رسد.

جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست پیشتار ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌ سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند  کرونا ،شلوغی اداره پست ،جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، درزمان رسیدن بسته تاخیر وجوددارد که درصورت بروز مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و مزون ماهسون مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.